Haber Detayı
24 Aralık 2015 - Perşembe 13:38 Bu haber 781 kez okundu
 
MiLLiBiLiNC.COM AİLESİ; EDİTÖR, FACEBOOK YÖNETİCİSİ ALIMI YAPACAK
Uzun gayretler sonucunda kurulan www.millibilinc.com editör ve yazar alımı yapacaktır.
Duyuru Haberi


27 Aralık 2013 Cuma günü yayın hayatına başlamış olan Millibilinc.com ailesine; haber düzenleyicisi (haber editörü) alımının yanı sıra, sitenin facebook adresinde ( https://www.facebook.com/millibilinc1) görev yapabilecek yönetici alımı da yapılacaktır.  

"HABER EDİTÖRLERİ" NE İŞ YAPARLAR?

Bu hususta, internette rastladığımız güzel bir açıklamayı sizlerle paylaşmayı uygun buluyoruz:

“Haber editörleri; ajanslardan, muhabirlerden, internet vb. haber kaynaklarından gelen haberleri değerlendirme, gerektiğinde haber yazma, kullanılacak olan haberleri seçme, planlama, arama motorlarına uygun başlık ve özet yazma gazetenin sayfa düzenini oluşturup, resimleri buna göre sayfaya yerleştirme, gerekirse benzer haber, resim ve videolara link verme işlemlerini gerçekleştirme ve biriminin diğer hizmet birimleri arasında koordinasyonunu sağlama ve atılan haberlerin arama motorlarında en uygun yere gelmesini sağlama ve orada en uzun süre kalmasını takip etme bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.”

Gerek haber editörlüğü, gerekse facebook yöneticiliği için başvuru yapacak olanların; kendileriyle alakalı tanıtıcı bir bilgi yazısını aşağıda verilen iletişim adresine göndermeleri ve iletişim adresiyle doğrudan bağlantı kurarak gerekli bilgiyi almaları yeterlidir. 

Millibilinc.com Ailesi, Türk Milliyetçiliği fikri güden bir sitedir.

Türk Milliyetçiliği çizgisinden şaşmayacak, bu çizginin sahibi olması site yönetimi tarafından mutlaka tercih edilen ve bilhassa "kendimi habercilik konusunda geliştirmek istiyorum" diyen kimselerin başvuru yapması rica olunur. 

İletişim: https://www.facebook.com/profile.php?id=100010848589009

Not: Başvuru yapanlara en geç 24 saat içinde cevap verilmeye çalışılacaktır.

Saygılarımızla,

www.millibilinc.com yönetimi


Kaynak: (Millibilinç) - Milli Bilinç Editör: Almila Tomris
 
Etiketler: Uzun, gayretler, sonucunda, kurulan, wwwmillibilinccom, editör, yazar, alımı, ya
Yorumlar
Ankara
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 18.10.2018
Bugün
13° - 23°
Cuma
12° - 23°
Cumartesi
11° - 22°
Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı