Haber Detayı
08 Ocak 2017 - Pazar 01:31 Bu haber 2660 kez okundu
 
YAZARLIK DUYURUSU
27 Aralık 2013 günü bir avuç vatansever tarafından kurulmuş olan millibilinc.com, kendisini "Türkçü, Türk Milliyetçisi, Turancı" olarak tanımlayan şahsiyetlere, görüşlerini ve bilgi birikimlerini aktarabilmeleri için söz hakkı vermek istemektedir. Yani, yazarlık yapma fırsatı sunmaktadır.
Duyuru Haberi


Millibilinc.com Yönetiminin aldığı bu karara göre, yazarlık yapmak isteyen ve kendisini kesinlikle "Türkçü, Türk Milliyetçisi, Turancı" gören Türk evlatları;

1- Aşağıda vermiş olduğumuz elektronik posta adresine, evvela kendilerini kısaca tanıtan bir yazı,

2- Daha sonra sitede yayımlanmasını istedikleri bir yazıyı,

göndermeleri gerekmektedir. (Gönderilen yazıda başlık, sonunda mutlaka tarih ve ad soyad bulunmalıdır).

         Millibilinc.com Ailesi, yazarların yazılarına müdahale etmez. Fakat, belli başlı bazı temel kuralları vardır.

1- Sitede yazarlık yapacak şahsiyet; yazılarında müstear isim, mahlas kullanamaz ve gerçek ismi ile yazı yazmak zorundadır. Yazılarında görünecek fotoğraf da kendi fotoğrafı olmalıdır. (Fotoğrafın yazara ait olması kâfi, büyüklüğü küçüklüğü mühim değil.)

2- Yazarlar; yazdığı yazılarda, herhangi bir siyasî partinin propagandasını yapamaz.

3- Yazarlar, yazmış olduğu yazılardan birebir sorumludur.

4- Yazarlar, yazılarında çok ciddi mazeretleri olmadığı müddetçe 20 günü geçmemelidirler. 

5- 2013'den bu yana en temel kural olan "sitemize mahsus(özgü) yazarlar" kuralı devam etmektedir. Yani bir yazar tarafından yayımlanan herhangi bir yazı, ilk önce sitemizde yayımlanma mecburiyetindedir. Daha sonra yazar dilerse yazılarını başka alanlarda yayımlatabilir. 

6- Yazarlarımızın her biri, Millibilinc Ailesinin ferdidir.

         Bu 6 temel kural haricinde, yazarlık müracaatı yapan şahsiyetler vermiş olduğumuz iletişim adresine yolladıkları yazılarının onay görmesi halinde "Yazı İşleri Sorumlumuz" tarafından daha detaylı bilgilendirileceklerdir.

         Yazarlık müracaatı yapacak şahsiyetlerin;  millibilinc2013@mynet.com ile elektronik posta yoluyla iletişime geçmelerini rica ediyor, yapmış olduğumuz bu duyuru vesilesiyle asil Türk evlatlarına saygılarımızı sunuyoruz.

- Millibilinc.com Ailesi -

Kaynak: (Millibilinç) - Milli Bilinç Editör: İlbilge
 
Etiketler: YAZARLIK, DUYURUSU,
Yorumlar
Ankara
Az Bulutlu
Güncelleme: 07.09.2020
Bugün
16° - 30°
Salı
16° - 32°
Çarşamba
16° - 29°
Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı