TANRIDAĞ TÜRKÇÜLER DERNEĞİ POLATLI TEMSİLCİLİĞİ AÇILDI
Nisan 2017 tarihinden bu yana teşkilatlandırma faaliyetlerini sürdüren ve 17 Eylül 2017 tarihinde temsilcisinin Tanrıdağ Türkçüler Derneği Genel Merkezi tarafından atandığı öğrenilen Polatlı Temsilciliği yerleşkesini açtı.
1375 defa okunmuş - 08 Ocak 2018 - Pazartesi 00:49

17 Eylül 2017'de ataması yapılan ve hemen ertesi hafta 24 Eylül 2017 tarihinde "KERKÜK" için Furkan ÇOBAN başkanlığında Cumhuriyet Meydanı'na çıkarak basın açıklaması yapan teşkilat, ilk kez burada kendisini ifade etme imkânı elde etmişti. 

Tanrıdağ Türkçüler Derneği'nin Polatlı Temsilciliği 7 Ocak 2018 tarihi itibariyle "Cumhuriyet Mahallesi Sümer Caddesi Sümer Apartmanı No:9/1     Yerleşkemiz açılmıştır. Polatlı'ya kutlu olsun. Dostumuza da düşmanımıza da duyurulur" cümleleriyle Türk evlatlarını yerleşkelerine davet etti.

_____________________________________________________

Milllibilinc Ailesi olarak, Polatlı'da hiç şüphesiz gerekli olduğuna inandığımız Türkçü teşkilatı kuran Tanrıdağlı Bozkurtlar'ı tebrik ediyor, çalışmalarında üstün başarılar diliyoruz. 

Temennimiz odur ki, Polatlı gibi yurdun dört bir yanına Türkçü teşkilatlar açılsın ve Türkiye'yi hak ettiği güzel yerlere getirecek TÜRKÇÜ KADROLAR atide (gelecekte) yerlerini alsın.

Tanrı, Türk'ü korusun. 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...